כמה מהירה יכולה להיות עבודה של תרגום טכני

היבטים שונים וחשובים מאוד יכול להציג כל שירות שמוצע לכל אדם פרטי או לכל גוף מסחרי או מוסד כלשהו. כך אנו רואים גם לגבי תרגום טכני עד כמה הוא לא רק חשוב מאוד ללא מעט גורמים, אלא גם עד כמה חשובה מהירות העבודה שיכול להציג המתרגם המקצועי. חשוב להבין שגם אם אנו מדברים על כתיבה טכנית, מהירות השירות היא לא פחות חשובה מאחר ומדובר במקרים רבים על ארגונים שחייבים את הכתיבה המקצועית כמה שיותר מהר.

מאחר ואנו חיים בעולם דינאמי מאוד, הרי שזה כלל לא מפתיע אותנו כשאנו שומעים על ארגון מסוים שדורש כמה שיותר מהר את השלמת השירותים הנדרשים לו. כך, בין אם מדובר על כתיבה טכנית עבור מפעל מסוים ובין אם מדובר על תרגום טכני עבור ארגון אחר, הרי שבסופו של דבר המהירות שיכול להציג כל מי שמציע שירותים כאלו היא כזו שנבחנת בצורה קפדנית ואף מכריעה לגבי שכירת שירותיו או ויתור על שירותיו.

אך נראה כי יש דבר חשוב שעליו אסור לפסוח אם אנו מדברים על שירותים מאוד חשובים כגון אלה. הכוונה היא לכך שעם כל הכבוד למהירות השירות לגבי תרגום טכני עבור כל סוג של לקוח ועם כל הכבוד לזריזות הרבה שיוכל להציג מי שמציע שירות של כתיבה טכנית בכל סדר גודל ובכל היקף, הרי שבשורה התחתונה אם התוצאה הסופית לא תהיה מדויקת ומקצועית, אזי המהירות הגבוהה של השלמת השירות לא תהיה שווה הרבה.